Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Ale Dog Maintenance 18 Kg

Цена

1200 ден.

Цена на килограм:

66.67 ден / 1 KG

Опис

Тоа е идеално секојдневна храна за кучиња со нормална активност. • Состав- Дехидрирани месо, житарици, зеленчук нус-производи, животински масти и масла, минерали,фруктоолигосахариди (FOS) (0,05%). Аналитички состав- влага 8% ,сирови протеини 21%,Сирови Влакна 5%,Сирови масти и масла 6,5,Сирови пепел 10%. Адитиви во Кг- Вит. А U.I. 5.000,Вит. Д3 U.I. 375,Вит. Е 35 мг ,Железо (железо карбонат) 60 мг ,Железо (железо оксид) 70 мг,Цинк (цинк оксид) 70 мг,Бакар (бакар карбонат) 2 мг ,Манган (манган карбонат) 6 мг ,Јод (калиум јодид) 1,3 мг,Антиоксиданси . Да се чува на суво и ладно место.

Земја на потекло:

Италија

Погледни PDF

ОСТАНАТИ ПРОИЗОВДИ