Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Alleva Life Adult Medium&Large M/1 15Kg

Цена

2150 ден.

1650 ден.

Цена на килограм:

Опис

Alleva Life M / 1 е комплетна храна за средни и големи кучиња за возрасни постари од 1 година формулирана за дневно одржување. sодржи високо вредни протеини од пилешко и јајце; ФОС, квасец и Yucca род за здрава црево; инозитол како заштитник на црниот дроб; богата со минерали и витамини. Линолеинката киселина и оптимален однос на омега 6 / омега 3 што го подобруваат имунолошкиот систем.Протеини 26%,Масти 12%

Земја на потекло:

Италија

Погледни PDF