Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Alleva Life Puppy &Junior C/1 15 Kg

Цена

2450 ден.

2000 ден.

Цена на килограм:

Опис

Alleva Life C / 1 е комплетна храна за кутриња со среден раст богата со состојки потребни за здрав развој на вашето куче. Содржи високо вредни протеини од пилешко и јајце; ФОС, квасец и Yucca род за здрава црево; инозитол како заштитник на црниот дроб; богата со минерали и витамини. Линолеичната киселина и оптималниот однос на омега 6 / омега 3 што го подобруваат имунолошкиот систем. Протеини 29%,масти 17%

Земја на потекло:

Италија

Погледни PDF

ОСТАНАТИ ПРОИЗОВДИ