Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Alleva Plus Gluten Free Puppy&Junior 3Kg-15Kg

Цена

2500 ден.

Цена на килограм:

208 ден / 12 KG

247 ден / 3 KG

Опис

Alleva Plus Gluten Free Puppy&Junior –Комплетна храна за кутриња од 20 дена до 12-24 месеци со пилешко,јагнешко месо и риба.Свеж сок од овошје и зеленчук(брусница 0,3%, морков 0,3% црна рибизла0,2%, црвен портокал од сицилија 0,2%)морски школки. Сирови протеини 28%,Сирови масти 17%,Сирови влакна 2,5%,Сиров пепел 7,5%,Калцијум 1,5%,Фосфор 0,9%,Линолеинска киселина 1,7%,Омега 6- 1,4%,Омега 3- 1,2%

Земја на потекло:

Италија

Погледни PDF