Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Gemma Adult Mini & Small 3Kg

Цена

720 ден.

Цена на килограм:

240 ден / 1 KG

Опис

Супер премиум комплетна храна за возрасни кучиња за мини и мали раси до 10Кг од 8месеци до 8 години старост ,за редукција на интолеранција на анимални протеини,со 100% монопротеини од океански риби,омега 6 и омега 3 масни киселини,карнитин Состав: Протеини 29,5%,Масти 14%,Сирови влакна 2,6%,Сиров пепел 7,2%,омега-6 3,2%,омега-3 0,55%

Земја на потекло:

Италија