Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Pet Carrier Bag Aspen L

Цена

2250 ден.

Цена на килограм:

Опис

Транспортна торба Аспен,големина Л,за транспортирање кутриња,мали кучиња и мачки.Боја црна,кафена и беж. Димензии-42х26х30 цм.

Земја на потекло:

Полска

ОСТАНАТИ ПРОИЗОВДИ