Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Pet Carrier Bag Aspen S

Цена

2100 ден.

Цена на килограм:

Опис

Транспортна торба Аспен,големина С,за транспортирање кутриња,мали кучиња и мачки.Боја црна,кафена и беж. Димензии-35х21х24 цм.

Земја на потекло:

Полска

ОСТАНАТИ ПРОИЗОВДИ