Praxis

Вашата продавница за храна за миленици

Нарачај го производот

Оставете ваши контакт информации и нашите агенти ќе ве побараат со сите информации околу нарачката.

Unica Natura Unico Mini Salmon 2.5 Kg-7.5 Kg

Цена

1950 ден.

Цена на килограм:

260 ден / 1 KG

Опис

Суперпремиум без глутенска храна за возрасни кучиња од миниатурни и мали раси од лосос со 97% сварливи протеини со висок содржај на незаситени масни киселини(EPA+DHP) Протеини 28,5% Масти 18%

Земја на потекло:

Италија

Погледни PDF